Taśmy transportujące spożywcze

Przemysłowa produkcja żywności wymaga stosowania zaawansowanych technologii i urządzeń umożliwiających stawianie czoła głównym dzisiejszym wyzwaniom. Priorytetem jest wyprodukowanie żywności bezpiecznej dla zdrowia, a taśmy transportujące odgrywają w tym aspekcie ważną rolę ponieważ bezpośrednio stykają się z nieopakowanym produktem przez większą część procesu produkcyjnego.

Mając to na uwadze, firma Habasit opracowała szeroki asortyment taśm transportujących i procesowych posiadających wysokiej jakości powłoki odpowiednie dla wszystkich nowoczesnych procesów spożywczych, z których klient może wybrać produkt optymalny do każdego zastosowania. Taśmy te oferują doskonałe właściwości łatwego oddzielania się dla wszelkiego rodzaju lepkich artykułów spożywczych oraz wysoką odporność chemiczną na stosowane obecnie detergenty. Nasze taśmy charakteryzują się doskonałą jakością pracy, długą żywotnością oraz pełną zgodnością z przepisami UE oraz standardami FDA.

Meat handling in processing line Chocolate topping on biscuits Biscuits on enrobing line

Spożywcze taśmy transportujące i procesowe Habasit znajdują zastosowanie w wielu branżach. Poniżej można szczegółowo zapoznać się z wymaganiami taśm przeznaczonych do konkretnych zastosowań czy naszych eksperckich rozwiązań:

Pieczywo, ciastka i przekąski

Słodycze

Mięso, drób i owoce morza

Owoce i warzywa

Nie wszystkie produkty są dostępne w każdym kraju. Proszę skontaktować się z Państwa regionalnym przedstawicielem Habasit.